Szukaj na stronie

Kontakt

Klimatyzacje

klimapl@onet.pl

zakażenie

2020-04-26 16:43
Nie mamy ustawy, na podstawie której moglibyśmy przeprowadzić wybory korespondencyjne – podkreśliła kandydatka PO na prezydenta. Wskazała, że został podany czerwcowy termin egzaminów dojrzałości i ósmoklasisty i wtedy można w jej ocenie zacząć przygotowania do wyborów korespondencyjnych.
 
– Wybory tak, ale w bezpiecznym terminie i przeprowadzone przez Państwową Komisję Wyborczą – podkreśliła Kidawa-Błońska.
 
W Hiszpanii najmniej zgonów od miesiąca
 
W Hiszpanii w ciągu doby 288 osób zmarło na Covid-19 - podało tamtejsze ministerstwo zdrowia. najmniej od ponad miesiąca. To najmniejszy dobowy bilans zgonów na Covid-19 od ponad miesiąca. Dla porównania, w sobotę zmarło 378 osób. Liczba ofiar śmiertelnych od początku epidemii wzrosła w tym kraju do 23 190.
 
Coraz wolniej przybywa też nowych zachorowań. W ciągu doby potwierdzono 1729 zakażeń, a ich suma przekroczyła 207 tys.
 
Nowe przypadki zakażenia koronawirusem
 
Potwierdzono 122 nowe zakażenia koronawirusem - 288 osób zakażonych koronawirusem zmarło w ciągu ostatniej doby w Hiszpanii - poinformowało w niedzielę hiszpańskie ministerstwo zdrowia. To najmniejszy dobowy bilans zgonów na Covid-19 od ponad miesiąca.
 
Liczba ofiar śmiertelnych od początku epidemii wzrosła w tym kraju do 23 190.podało Ministerstwo Zdrowia w porannym komunikacie. Najwięcej w województwach wielkopolskim, śląskim i dolnośląskim. W tych regionach i na Mazowszu, od początku epidemii liczba zachorowań jest najwyższa.